Де відпочити

заклади розміщення та відпочинку
 

Відпочинковий комплекс "Карпатський замок"

с. Розлуч

 

Агрооселя "Альтана"

с. Розлуч

 

Відпочинковий комплекс "Собінь"

с. Розлуч

Відпочинковий комплекс "Собінь"

Готель має 2, - 3, - 4 місні номери, номери люкс, та навівлюкс. Безкоштовний Wi-Fi. Ресторан на першому поверсі готелю запрошує на смачні українські та європейські страви. Ресторан розміщує 42 особи, а бар – 70. Для вас критий басейн, сауна, риболовля, альтанки, дитячий майданчик, похід у гори, грибівництво, катання на велосипедах, катання на конях, більярд.

 

База відпочинку "Бойківський двір"

с. Розлуч

База відпочинку "Бойківський двір"

База відпочинку має 5 дерев’яних котеджів на 78 місць. 2, - 3, - 4 місні номери. Працює ресторан національної Карпатської кухні. База відпочинку має облаштовану територію, альтанки, мангал, сауна з літнім басейном з гірською водою, критий басейн, басейн з підігрівом, літню санночну дорогу. Є дитячий і спортивний майданчики, м’ячі, бадмінтон, теніс, батут 4,2м.

 

Відпочинковий комплекс "Бойківська Хата"

с. Верхнє Гусне

Відпочинковий комплекс "Бойківська Хата"

Двоповерховий будинок на 7 номерів (20 місць), одноповерховий котедж на 2 місця, їдальня на 50 місць, сауна, чан. На території є альтанка, мангал. Тут можна збирати гриби та ягоди, проводяться екскурсії, організовуються Бойківські вечорниці (жива музика, співи, танці, бойківська кухня, ватра). Є оздоровчий чан з хвойними екстрактами та лікувальними травами.

 

Мотель "Чертур"

с. Явора

Мотель "Чертур"

Триповерховий мотель на 19 номерів (80 місць), окрема будівля з бенкетним залом (200 місць), бар та ресторан (на 2 зали). На території є сауна на дровах, 2 ставки, 12 альтанок (у т.ч. велика на 60 осіб, зимова з каміном на 20 осіб та біля ставка — на 30 осіб), мангали, гойдалка, батут. Прокат лижного спорядження. Більярд, риболовля, екскурсії, живий куток. У вихідні та свята — жива музика. Неподалік є джерела мінеральної води "Нафтуся содова".

 

Мотель "Колиба"

с. Мохнате

Мотель "Колиба"

Двоповерховий дерев'яний будинок, 9 двомісних та тримісних номерів класу "стандарт". Цілодобовий ресторан, літня тераса, українська кухня, для приготування страв використовуються власні м’ясні та молочні продукти. Зі зручностей мангал, прання одягу, автостоянка, супутникове телебачення, WI-FI, трансфер до ГК "Плай". На території знаходиться сувенірний магазин.