Фестивалі

Турківщина запрошує
Image

Бойківські Фестини

Всесвітні Бойківські фестини та Світовий Конгрес Бойків – грандіозний за розмахом бойківський форум, на котрий з’їжджаються бойки з усього світу. Це найбільший фестиваль України, який заполонило народне мистецтво та унікальна бойківська культура. Бойківські фестини проходять раз на 5р., а Світовий Конгрес Бойків — раз на 3р. у м. Турка.

Image

Фестиваль “День хліба”

У смт. Бориня проходить районний фестиваль “День хліба”. На ньому показаний весь шлях та скільки праці потрібно докласти, щоб випекти смачний буханець хліба. На імпровізованому току можна ціпами змолотити зерно у снопах, які перед тим вручну скосили косами, а подекуди нажали серпом.

Image

Фестиваль “День Дністра”

Цей еко-фестиваль відбувається в с. Вовче біля витоку річки Дністер під егідою Турківської районної громадської організації “Агенція регіонального розвитку Турківщини” (Україна). Його метою є популяризація традиційної культурної спадщини, екологічної свідомості серед населення, зміцнення контактів і культурних зв’язків із містами Дністровського басейну, обмін знаннями, культурними та народними традиціями, особливостями, досвідом, розширення світогляду.